Krajský přebor škol v šachu

23. 01. 2018     sekce: Úspěchy žáků     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

23. ledna se sjelo dvanáct nejlepších družstev že všech okresů Olomouckého kraje na Gymnázium Hejčín, kde se konal Krajský přebor škol v šachu. Hrálo se sedmikolově, každé kolo na čtyřech šachovnicích, s časovým limitem 17 minut na partií. Soupeři nám byli nalosováni tzv. olympijskou metodou, kdy se spolu utkávají bodově vyrovnaná družstva.

Za naši školu hráli Aleš Vozák, Libor Pavlík, Dominik Hýža, Martin Kuča, Roman Pavel a Václav Koutný. Potěšující je, že se každému podařilo alespoň jednou zvítězit a přispět tak bodem k celkovému zisku 14 z 28 možných bodů. Tento bodový zisk stačil na šesté místo. Gratulujeme!

Děkujeme klukům za jejich odvahu, rodičům za podporu a trenérům za přípravu. Přejeme i Vám radost z této krásné hry.

Podrobné výsledky naleznete zde.